Prekių katalogas

Prekių grąžinimo sąlygos

 • Prekių grąžinimas ir keitimas.
  1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.
  2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su el. parduotuve, pranešdamas Pardavėjui apie tai raštu (el. paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį ir pridedant pavyzdinę prekės atsisakymo formą) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekės pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus (LR Civilinio kodekso 6.22810 str.). Pirkėjui tenka prekės pristatymo ir grąžinimo išlaidos, išskyrus atvejus kai grąžinama nekokybiška prekė, tuomet pristatymo ir grąžinimo išlaidos tenka Pardavėjui. Pirkėjas sumoka už prekės pristatymo išlaidas bei prekės grąžinimo išlaidas, o Pardavėjas, įsitikinęs, kad prekė grąžinta dėl netinkamos kokybės, grąžina Pirkėjui patirtas pristatymo, grąžinimo išlaidas bei už prekę sumokėtą sumą.
  2.1. Sutarties atsisakymo formą galite rasti čia. Norint atsisiųsti failą spauskite: Failas>Atsisiųsti (File>Download) ir atsisiųskite dokumentą norimu formatu.
  3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos psauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  3.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
  4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 3.3.p. nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  5. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
  6. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.