Puslapyje nerandu norimo modelio

Puslapyje nerandu norimo modelio

Sveiki mieli Modeliukai.lt parduotuvės lankytojai,
Labai dažnai sulaukiame klausimų įvairiausiais modeliavimo klausimais, pavyzdžiui, ar yra išleistas konkretus automobilio, motociklo ar kitos technikos modelis. Deja, fiziškai nėra įmanoma įkelti visų įmanomų modelių mūsų puslapyje, todėl dėl retesnių modelių variantų, kviečiame kreiptis į mus su individualiomis užklausomis ir mes būtinai pasistengsime padėti Jums surasti norimą modeliuką.  

Modelių gamintojai visame pasaulyje yra sukūrę ir išleidę į prekybą visą galybę įvairiausios technikos modelių. Visgi, toli gražu ne visi realios technikos analogai atsiduria modeliavimo projektuose, ypač, turint omenyje masinę techniką (automobilius, motociklus). Dažnai modelių gamintojai renkasi išskirtinius, savo išvaizda, istorija ar kitais faktais modelius, kurie tikėtinai turės didesnę paklausą visame pasaulyje.

 

Kaip sužinoti ar mano norimos technikos modeliukas yra pagamintas ir jį galima įsigyti? Čia į pagalbą mes pasitelkiame pasaulyje tarp modeliuotojų labai gerai žinomą puslapį: www.scalemates.com.
Šis puslapis yra tarytum modeliavimo wikipedia. Čia rasite visą kada nors gamintų ir vis dar gaminamų modelių duomenų bazę su visa informacija apie juos: kada pirmą kartą išleistas, kada ir kokio gamintojo perleistas, bei kokia versija ir mastelis. Kaip pvz. istorinis ir visų mėgstamas FORD Mustang modelis:
www.scalemates.com/kits/revell-07065-65-ford-mustang-2-2-fastback--237845
Šiek tiek žemiau prie „Product timeline“ matoma visa minėta gamybos istorija. Jeigu matote, kad modelis gamintas seniau nei prieš 5 metus, galimybės jį gauti dažniausia būna ribotos.
Taigi šiame puslapyje radę sau įdomų modelį, galite mums atsiųsti jo Brand (gamintoją), Title (pavadinimą) bei Number (numerį) ir mes galėsime atsakyti apie norimo modelio pristatymo galimybes bei kainą.
Laukiame Jūsų užklausų: info@modeliukai.lt


Modeliuotojas Povilas
#modeliukailt