Prekių katalogas

Aerografas: kas tai ir kaip jį išsirinkti?

Aerografas yra profesionalus dažymo įrankis, pravartus tiek modeliuotojui, tiek dažymo profesionalui ar menininkui, siekiančiam kokybiškų darbo rezultatų. 

 

Kas yra stendinis modeliavimas?

Klijuojami modeliai egzistuoja beveik visko, ką tik galite įsivaizduoti plačiame mastelių pasirinkime, kad atitiktų Jūsų finansines galimybes ir eksponavimo vietą.  

Puslapyje nerandu norimo modelio

Labai dažnai sulaukiame klausimų įvairiausiais modeliavimo klausimais, pavyzdžiui, ar yra išleistas konkretus automobilio, motociklo ar kitos technikos modelis. Deja, fiziškai nėra įmanoma įkelti visų įmanomų modelių mūsų puslapyje, todėl dėl retesnių modelių variantų, kviečiame kreiptis į mus su individualiomis užklausomis ir mes būtinai pasistengsime padėti Jums surasti norimą modeliuką.  

Anglies pluošto (Carbon Fiber) faktūros imitavimas ant detalių

Šiuolaikiniuose Grand prix ir Ralio automobiliuose vis daugiau detalių gaminama iš anglies pluošto. Modeliuojant atsiranda problema, kaip išgauti šios medžiagos faktūrą ant plastmasės.

Standartinės priemonės modeliavimui pradėti

Įsigijote savo pirmąjį modelį ir nežinote nuo ko pradėti? Labai dažnai sulaukiame klausimų, kokios priemonės reikalingos pilnam modelio surinkimui.  

Dažymo kamera

Sveiki kolegos modeliuotojai,
Šiandien išbandžiau dar vieną sprendimą tiems, kurie neturi nuolatinės vietos modelių dažymui.

Zero Paints - 2 komponentų lakas

Sveiki kolegos modeliuotojai, noriu pasidalinti nauja savo patirtimi.
Pirmą kartą išbandžiau Zero Paints - 2 komponentų laką.